25.01.2023 | 10:30

До уваги шукачів роботи!

Вінницька обласна служба зайнятості нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо пошуку роботи, а саме:

  • «Єдиний портал вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua , на якому розміщені вакансії Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, ua.jooble.org. Користуватись порталом можна з будь – якого мобільного пристрою. Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про вакансію відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Підписку на вакансії за галуззю та регіоном можна здійснити через чат-бот у Telegram https://is.gd/ymASEZ.
  • Телеграм-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz: пошук роботи по Україні, актуальні вакансії. За допомогою чат-бота @DCZWorkNowBbot можна здійснити підписку на вакансії за регіонам або галузями.
  • Сайт Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/  - інформація про послуги служби зайнятості для населення і роботодавців, реєстрацію безробітних, актуальні вакансії по Україні, персональні кабінети для безробітних та роботодавців.

Також шукачі роботи можуть безпосередньо звернутися до філій Вінницького обласного центру зайнятості щоб отримати допомогу у працевлаштуванні. Контакти за посиланням: https://cutt.ly/XR3V2MK

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0 (432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця  https://t.me/DCZ_Vinnytsa

 

Приєднуйтеся! Знайдемо роботу разом!