07.08.2019 | 10:12

6 серпня  2019 року для 17 безробітних  громадян, які перебувають на обліку в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості  завідувач сектору профорієнтації  Ольга Підвашецька спільно з представником ТОВ "Фуджікура Аутомотів Україна – Львів″  Вікторією, організували та провели виїзну акцію центру зайнятості до м. Немирів на підприємство європейського зразка з японськими інвестиціями, що займається виготовленням  електропроводки для автомобілів   – ТОВ "Фуджікура Аутомотів Україна – Львів″.

Спеціаліст з підбору персоналу ознайомила учасників заходу з історією підприємства та його діяльністю. На даний час на підприємстві працює понад 800 працівників, яких забезпечують безкоштовним довезенням на роботу та додому, безкоштовним харчуванням на всіх робочих змінах, комфортними та безпечними умовами праці, можливістю розвиватися та кар’єрно зростати.

Знайомство з виробництвом безпосередньо у цехах було найцікавішою частиною екскурсії.  Адже наші безробітні побачили виробничий процес, поспілкувалися з робітниками, які вже працюють на підприємстві. 

По закінченню екскурсії 15 безробітних заповнили анкети та пройшли співбесіду  з представниками підприємства.