25.07.2019 | 14:27

Основним завданням служби зайнятості  є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, адже саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці та рівень зайнятості населення.

Основою конструктивного співробітництва служби зайнятості з роботодавцями є забезпечення підприємств якісною робочою силою та стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних  громадян.

Прикладом ефективного співробітництва Тиврівської районної філіїї з роботодавцями району щодо працевлаштування громадян є багатовекторна співпраця з СТОВ «Жахнівка». Так, 24 липня 2019 року директор районної філії Анатолій Коваль провів робочу зустріч з керівником товариства Бейханом Тургаєм, на якій обговорили подальшу співпрацю, щодо підбору кандидатів на працевлаштування на період збору лохини.

З товариством пов’язують партнерські стосунки з перших днів роботи. Протягом червня-липня цього року  укомплектовано 12 вакансії заявлених роботодавцем, серед яких:  тракторист-машиніст, підсобні робітники (збір лохини).

Підприємство активно приймає участь в круглих столах, ділових зустрічах, ярмарках вакансій, часто звертається за консультаціями щодо  впровадження окремих норм законодавства про працю та зайнятість населення. Така співпраця  сприяє ефективному укомплектуванню товариства кадрами та його розвитку.