09.10.2019 | 11:07

У вересні 2019 року до Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в пошуку роботи звернувся Богдан Довгий. Чоловік має педагогічну освіту: у 2013 році закінчив Житомирський державний університет ім.. І. Франка за спеціальністю «Фізичне виховання». Має кваліфікацію тренера-викладача.

Працювати за спеціальністю Богдан влаштувався в Баранівську загальноосвітню школу.

Так склалося, що в  2014 році Богдан пішов служити в АТО, де отримав поранення, а як наслідок - інвалідність. Повернувшись до мирного життя, знову працював у школі. А коли втратив роботу – звернувся за допомогою до служби зайнятості.

Під час індивідуальної роботи з реєстратором у Вінницькій районній філії Богдан Довгий пройшов первинне профілювання, продемонстрував високу мотивацію та потенціал до праці, дізнався про всі послуги, які надає служба зайнятості тощо.

Провівши спільну роботу, реєстратор запропонувала Богдану вакансію інспектора у КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради. Чоловік зацікавився та погодився пройти співбесіду у роботодавця. За результатами співбесіди з 1 жовтня 2019 року він працевлаштований на запропоновану вакансію.