21.08.2019 | 10:24

20 серпня 2019 року у Інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся масовий захід на тему: «Забезпечення зайнятості осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

В рамках заходу, для 15 жінок із числа безробітних провели тренінг на тему: «Адаптація жінок до вимог сучасного ринку праці». Учасниці мали змогу підвищити мотивацію до активного пошуку роботи, визначити свій емоційний інтелект, як важливу складову професійного розвитку, підвищити власну самооцінку, навчитись планувати та ставити цілі.

Наступним етапом заходу став ярмарок вакансій, де провідні роботодавці міста презентували вільні робочі місця та здійснювали підбір працівників, використовуючи рекрутингові послуги служби зайнятості.

Філія ВОП ПАТ «Державний ощадний банк України», ТОВ НВП «Аргон», ВД АТ «Укрпошта», ТОВ «Євровікна», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Поділлязахист», ДП «Електричні системи», ТОВ «Гранд-Пак», ТОВ «Вест Петрол Маркет» запрошували на роботу економіста, бухгалтера, оператора поштового зв’язку, пекаря, оператора заправних станцій тощо. Заробітна плата у вакансіях вказувалась від 5 до 10 тис. грн.

Більше 200 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, взяли участь у ярмарку вакансій та отримали консультації від соціальних партнерів служби зайнятості, таких як: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області; Управління Держпраці у Вінницькій області; Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області.

Задля об’єднання зусиль державної служби зайнятості, соціальних партнерів, роботодавців, для забезпечення зайнятості громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, відбулося засідання круглого столу.

В обговоренні нагальних питань, які стосуються роботи із даною категорією громадян взяли участь: Лариса Дика - заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Вікторія Корсун – заступник директора департаменту соціальної політики Вінницької міської ради – начальник управління соціального захисту населення (Правобережне), Валентина Партій - заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області, Лариса Пікановська - директор Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Альона Червань – начальник відділу по роботі з персоналом Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Олена Дзюбенко - менеджер з персоналу ТОВ «Барлінек Інвест», Анжела Шимчук - заступник начальника відділу по роботі з персоналом ДП «Електричні системи», Олександр Пшеничний – начальник головного центру обслуговування клієнтів ТОВ «Енера Вінниця».

За круглим столом йшлося про співпрацю, направлену на підвищення рівня зайнятості осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. Директор Вінницького міського центру зайнятості Олена Лутохіна висловила вдячність за співпрацю і постійну підтримку представникам органів влади, роботодавцям та соціальним партнерам у вирішенні питань соціального захисту населення від безробіття.