31.08.2022 | 11:54

Районні та міськрайонні філії обласного центру зайнятості не випускають з поля зору кожного шукача роботи з числа переселенців. Відтак, чи не щодня стаємо свідками успішного працевлаштування наших громадян, що полишили домівки в районах активних бойових дій.

Серед них жителька міста Костянтинівка Донецької області Світлана Рибакова. До переїзду працювала менеджером у сфері надання інформації на ТОВ «О'ЛАЙН ГРУПП». Фахівці Тиврівської районної філії Вінницького ОЦЗ провели комплекс заходів з підбору підходящої роботи для клієнтки. Віднедавна жінка працевлаштувалася диспетчером диспетчерської служби Вінницької дирекції АТ «Укрпошта».

А Євгенія Ніжельська зі Слов`янську при переїзді втратила свою трудову книжку, хоча за плечима вже мала солідний досвід роботи продавчинею непродовольчих товарів. Однак і тут фахівці згаданого філії знайшли людині роботу. Тепер дівчина працює продавцем-консультантом на ТОВ «АТБ-МАРКЕТ».

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням: https://cutt.ly/XR3V2MK

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця t.me/DCZ_Vinnytsa