13.10.2021 | 11:06

За ініціативи Могилів-Подільської районної державної адміністрації 12 жовтня 2021 року в приміщенні Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу відбулося засідання круглого столу з питання відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Система надання послуг постраждалим від торгівлі людьми побудована на основі взаємодії державних, громадських та міжнародних організацій. Люди, які опинилися в такій ситуації можуть розраховувати на медичну та психологічну допомогу, допомогу в отриманні освіти та працевлаштуванні, правову та юридичну допомогу, матеріальну та фінансову підтримку. Саме такі питання і обговорювали учасники круглого столу.

Директор Могилів-Подільської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Інна Ткач інформувала присутніх з питання ризиків нелегальної зайнятості та шляхів їх уникнення; можливостей служби зайнятості щодо підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом  навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації на базі центрів професійно-технічної освіти ДСЗ; можливостей служби зайнятості щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць для працевлаштування безробітних осіб, зареєстрованих в центрах зайнятості України.

В обговоренні проблемних питань  взяла участь голова Правління громадської організації “Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» Алла Студілко, яка презентувала діяльність громадської організації  у напрямку протидії торгівлі людьми у сучасних умовах.

Начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Могилів-Подільської РДА Алла Вінніченко розповіла присутнім як встановлюється статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Запрошені до участі в обговоренні вищезазначених питань представники семи ОТГ Могилів-Подільського району отримали багато нової і корисної інформації, яка стане значною допомогою в повсякденній роботі на місцях.