11.01.2021 | 14:37

Шановні роботодавці! Плануєте масове вивільнення працівників?

Не забудьте повідомити про це службу зайнятості!

Це потрібно зробити не пізніше, ніж за 2 місяці до вивільнення у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників.

А от у випадку звільнення держслужбовців, інформувати службу зайнятості необхідно за 30 календарних днів до вивільнення.

Зміни до Закону України «Про зайнятість населення» в частині інформування державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників (абз.3 п.4 ч.3 ст. 50) внесено Законом України від 02.12.2020 № 1030 «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».