27.01.2023 | 11:25

Урядовий проект «єРобота» дає можливість громадянам розвинути існуючий або започаткувати новий бізнес, заручившись підтримкою держави.

У Тульчинському районі одним із перших такою нагодою скористувався керівник ТОВ «КОРС-ЗНАП» Роман Коцюруба. Підприємство працює у сфері технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. Кошти мікрогранту використали на розширення бізнесу.

За словами пана Романа, це новий етап у його житті. Є багато планів та задумів, адже підприємство виготовляє вагончики для виготовлення  та продажу кави. А це затребуваний товар як в Україні так і за її межами. Тож можна сказати, що бізнес Романа Коцюруби виходить на міжнародний рівень.

Підприємець вдячний фахівцям Тульчиннської філії Вінницького обласного центру зайнятості не лише за консультаційну підтримку, а й за сприяння у підборі кваліфікованого персоналу. Адже троє безробітних поповнили команду фахівців ТОВ «КОРС-ЗНАП».

Всім, хто планує долучитися до проекту «єРобота» у 2023 році Роман Коцюруба наполегливо радить скористатися унікальним шансом.