15.05.2019 | 09:56

Одним із дієвих засобів вирішення оперативного та якісного укомплектування вакансій роботодавців є проведення  Дня відкритих дверей на виробництві.

З цією метою 14 травня 2019 року Хмільницькою  міськрайонною філією  Вінницького обласного центру зайнятості проведений День відкритих дверей  на виробництві на ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея». 

У заході взяли участь 11 осіб.

Начальник відділу кадрів ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея» – Алла Іваниця, ознайомила присутніх з історією підприємства.

«Фабрика була заснована 1944 року на базі невеликих майстерень по індпошиву верхнього одягу, розміщених в різних куточках міста. У 1976 році був побудований новий виробничо-адміністративний корпус фабрики, де зараз працює більш ніж 300 працівників. Сьогодні - це високопродуктивне, визнане в Україні та за її межами  підприємство, яке виготовляє верхній одяг для іноземних фірм з давальницької сировини», - розповіла А. Іваниця.

Також представник підприємства повідомила про наявні вакансії швачок, переваги пов’язані з організацією та умовами праці, соціальними гарантіями для працівників. Надала інформацію про умови праці, графік роботи та про можливість набуття професії швачки безпосередньо на виробництві.

Далі учасникам заходу провели екскурсію по виробничих цехах фабрики.  Присутні  відвідали підготовчий цех, розкрійний цех,  цех пошиття готової продукції та експериментальний цех, де більш детально ознайомились  з процесом  пошиття верхнього одягу, особливостями виробничого процесу.

Шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю. По закінченню заходу начальник відділу кадрів запросила бажаючих на співбесіду.