08.08.2018 | 08:59

7 серпня 2018 року у Вінниці на Державному підприємстві «Електричні системи» відбувся День відкритих дверей.

Обласна служба зайнятості долучилася до проведення заходу – на захід запросили безробітних, які перебувають на обліку у Лівобережному міжрайонному та Правобережному районному центрах зайнятості м. Вінниці, а також у Літинській, Калинівській, Тиврівській, Липовецькій районних та Жмеринській міськрайонній філіях Вінницького обласного центру зайнятості.

Для кожної групи безробітних працівники ДП «Електричні системи» проводили презентацію підприємства з використанням роздаткових та відеоматеріалів, екскурсію по виробництву.

Ті, хто відвідали День відкритих дверей, на власні очі побачили, як виготовляються схемні джгути та компоненти, що рухають двері та сидіння авто, вмикають освітлення та кондиціонер, оживляють двигун та створюють найвищий рівень комфорту в автомобілях Mercedes.

Наразі на підприємстві працює майже 1300 людей. Скоро тут відкриють новий цех з виготовлення джгутів для автомобілів Mercedes S-класу. Тому потрібні люди на вакансії в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Таких вакансії є 700. Планується, що до кінця року на ДП «Електричні системи» працюватиме 2000 працівників.

Людей з районів на роботу безкоштовно возить автобус. Наприклад, є маршрути у Жмеринку, Гнівань, Калинівку, Літин та прилеглі села.

На виробництві створені комфортні умови: зона відпочинку, їдальня, медпункт, працює система вентиляції та кондиціонування, є велопарковка.

Протягом дня захід відвідали 170 безробітних. Майже 20 осіб зацікавились можливістю стати частиною команди ДП «Електричні системи». Вони заповнили анкети, пройшли коротке тестування та записались на співбесіду з роботодавцем на найближчий час.

Нагадаємо, у Вінниці нa території «45-го експериментaльного зaводу» в жовтні минулого року нове підприємство «Електричні системи» у співпрaці з aмерикaнською компaнією Delphi відкрили виробництво електроджгутів для концерну «Mercedes».