29.01.2016 | 15:46

З метою вирішення нагальних питань зайнятості населення 27 січня проведено день Погребищенського районного центру зайнятості в Станилівській сільській територіальній громаді.

Інформаційний семінар з безробітними та роботодавцями, які проходили в рамках заходу, відвідали 17 осіб.

Директор центру зайнятості Олександр Віцінський ознайомив учасників з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям та безробітним. Обговорювались питання змін у діючому законодавстві про зайнятість, можливості оперативного працевлаштування на вільні робочі місця, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, профнавчання безробітних, попередження «тіньової зайнятості», компенсації єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування роботодавцям.

У рамках заходу, спільно з головою Станилівської сільської ради Василем Хоменко були визначені перспективи залучення безробітних до громадських робіт. Як відмітив сільський голова, у січні місяці на громадських роботах з благоустрою населеного пункту працює двоє безробітних.

Представник СТОВ «Росія» Валентина Ординська повідомила, що з середини лютого розпочнуть стажування безпосередньо на робочому місці безробітні за професією «слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки».

Четверо безробітних виявили бажання вивчитися на «тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва» категорії А1, двоє - на категорію А2, двоє - на категорію В1.

Неформальне навчання за професією зварник бажає пройти один безробітний.

У рамках Дня центру зайнятості проведено бесіду з вчителями та профорієнтаційний урок з учнями 8-9 класів Станилівської ЗОШ І-ІІ ст.

Олександр Віцінський розповів учням про важливий крок у житті кожного з них – вибір професії, до якого потрібно підійти з великою відповідальністю. Ознайомив дітей з професіями, які затребувані на місцевому ринку праці.