20.09.2022 | 11:09

Візит до центру підтримки внутрішньо переміщених осіб «Я – Маріуполь» і консультація з рекрутером міського центру зайнятості виявилися доленосними для подружжя переселенців із міста-героя. Пан Олег, який багато років пропрацював на ПРАТ "МК "Азовсталь" слюсарем-ремонтником, бажав влаштуватися у Вінниці на роботу відповідно до свого фаху. Його дружина Олена цікавилася вакансіями у сфері охорони здоров’я, адже не один десяток років пропрацювала лаборантом у медичних закладах рідного міста.

     Отримавши індивідуальні консультації фахівця-рекрутера центру зайнятості Оксани Чорної, подружжя переселенців успішно скористалося усією отриманою інформацією.

 

 

      Голова родини зацікавився «гарячою» вакансією у комунальному закладі  "Дирекція парків та дозвілля територіальної громади». В установі відкрилася вакансія слюсаря – ремонтника. Як кандидат  на сезонну роботу з  обслуговування  та ремонту атракціонів у  Центральному парку імені М. Леонтовича, пан Олег повністю влаштував роботодавця. Відтак, відразу пройшов співбесіду і приступив до роботи.

      Пані Олена, за рекомендацією фахівця центру, також швидко влаштувалася на бажану роботу  лаборантом  до Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини».

 

  • Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням https://cutt.ly/XR3V2MK

 

  • Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

 

  • Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця t.me/DCZ_Vinnytsa