16.09.2020 | 14:08

Коронакриза торкнулась кожного - бізнесу, роботи підприємств, роботи самих працівників. І навіть у невеликих містах виробництво зупинялось або скорочувалось. Відчув на собі цю ситуацію і Ярослав Собко, який працював на Ямпільському приладобудівному заводі токарем-розточувальником.

Підприємство скоротило обсяги виробництва, тому Ярослав вимушений був звільнитись. У травні 2020 року він звернувся до Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в пошуках роботи. Реєструвався онлайн. Спілкувався з кар’єрним радником по телефону, розповідав, що має досвід роботи токарем. Проте, хоч професія і затребувана на ринку праці, таку роботу знайти не вдалось.

В період перебування на обліку в центрі зайнятості хлопець постійно мав підтримку фахівців служби зайнятості. Він отримав консультаційні та профорієнтаційні послуги, відвідував семінари онлайн, здобув навички самопрезентації. Коли у серпні кар’єрний радник Наталя Миронишина запропонувала роботу вантажника в магазин торгівельної мережі «ЄВА», Ярослав погодився. Хоч і невелика заробітна плата, але це краще ніж нічого.

Після співбесіди Ярослав Собко був працевлаштований.

Тримаючи постійний зв'язок з роботодавцем, фахівці поцікавились як працює колишній безробітний. Тож приємно було дізнатись від роботодавця, що хлопець працює наполегливо і старанно, що сприяло його кар'єрному зросту. Наразі він переведений на посаду продавця-консультанта та успішно обслуговує відвідувачів магазину.