26.07.2022 | 11:34

Наталія, до звернення у Вінницький міський центр зайнятості, працювала артистом оркестру в одній із військових частин Національної гвардії України. За освітою – вчитель музики. Сама виховує двох діток.

Зважаючи на освіту безробітної вінничанки та наявний досвід роботи у закладах освіти, кар’єрний радник пропонувала актуальні вакансії у закладах загальної середньої та дошкільної освіти. Крім того, фахівець поінформувала Наталію про «гарячі» вакансії на вінницьких підприємствах. Одна з таких термінових вакансій зацікавила Наталію і вона отримала направлення на співбесіду у медичний заклад, як претендент на посаду реєстратора.

Наталя вдало пройшла співбесіду і трудовий колектив Центру первинної медико-санітарної допомоги№1 м. Вінниці поповнився новим працівником.

«Прийом телефонних дзвінків, оформлення медичних карт пацієнтів - це мої щоденні робочі обов’язки. Мені подобається робота з людьми та трудовий колектив. Освоїлася на новому робочому швидко. Завдячую дружелюбній підтримці колег»,- ділиться враженнями колишня безробітна.

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти тут

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa