20.11.2020 | 10:11

Нині неможливо уявити роботу успішного підприємства без хорошого бухгалтера, який вміє не лише добре рахувати, а й впевнено користуватися комп'ютером, реагувати дуже швидко на будь-які зміни в законодавстві, бути мобільним тощо.

Наразі професія бухгалтера одна з найбільш затребуваних.

Так, упродовж січня-листопада 2020 року, роботодавці міста Вінниці зверталися до Вінницького міського центру зайнятості за допомогою у підборі працівників на такі посади:

бухгалтер (з дипломом магістра) – 35 вакансій,

головний бухгалтер - 34 вакансії

бухгалтер – 271 вакансія.

До прикладу, з 02 листопада і до сьогодні ряд вінницьких підприємств - ТОВ "КОНДИТЕР-С", ТОВ "ЕКСПРЕС-БУХГАЛТЕР", ТОВ "ГРІН КУЛ", ПП "ЖЕНЕВА-ПЛЮС", ПП "В.К.", ТОВ П "ЕНЕРГОГАРАНТ" та інші за сприяння служби зайнятості уже поповнили свій штат бухгалтерами, на вакансії були підібрані особи з числа безробітних. Причому усі «новоспечені» працівники не втратили кваліфікацію, оскільки з перших днів звернення активно скористалися можливостями служби зайнятості для оперативного працевлаштування.

Станом на 19 листопада 2020 року у базі вакансій Вінницького міського центру зайнятості є 12 актуальних пропозицій роботи у сфері бухгалтерського