08.11.2019 | 13:49

З метою популяризації робітничих професій та сприяння працевлаштуванню безробітних громадян 7 листопада  2019 року завідувач сектору профорієнтації  Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  Ольга Підвашецька організувала  та провела  професіографічну екскурсію  на ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів»,  яке розташоване у м. Немирів.

Представник підприємства  Вікторія  зустріла  відвідувачів та надала вичерпну інформацію про підприємство, актуальні вакансії.

Спеціаліст по підбору персоналу В’ячеслав  провів екскурсію підприємством і ознайомив учасників заходу із специфікою виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно з японськими стандартами якості. Відвідувачів ознайомили із умовами та оплатою  праці на підприємств, розповіли про забезпечення працівників спецодягом.

Безробітні  подякували керівництву підприємства за цікаво проведену  екскурсію, адже мали змогу отримати змістовну та корисну інформацію  про професії: оператор  автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача.