31.07.2020 | 13:20

Під час пандемії багато громадян змушені були звернутися до служби зайнятості в пошуку роботи. Ідучи в ногу з сучасним світом, центри зайнятості пропонують широкий спектр онлайн-послуг своїм клієнтам. Один з видів таких послуг - безкоштовні онлайн-курси на міжнародній платформі Coursera від кращих університетів світу, які запропонував Державний центр зайнятості шукачам роботи.

Мета даного проекту – допомогти розвинути додаткові знання та навички для успішного працевлаштування.

Так, Теплицька філія Вінницького обласного центру зайнятості під час онлайн-відвідувань, пропонує безробітним скористатися можливістю здобути додаткові вміння та цікаво провести час з користю для себе. Приємно відзначити, що громадяни з радістю погоджуються та реєструються на платформі.

На сьогодні в Теплицькій філії 24 людини отримали запрошення безкоштовно зареєструватися для проходження навчання, з них 22 зареєструвалися та 18 осіб вже проходять навчання. Двоє закінчили курси та отримали сертифікати міжнародного зразка – це Захарчук Олександра та Рябошапка Оксана. Як зазначають дівчата, навчатися було дуже цікаво та вони вже скористалися можливістю обрати ще інші курси навчання. Реєстрація охочих навчатись продовжується і фахівці центру зайнятості з радістю готові допомогти своїм клієнтам здобути додаткову освіту.