16.09.2022 | 12:57

         

        Вінницька обласна служба зайнятості надає зареєстрованим безробітним соціальну послугу з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 

          Лише загальний перелік кількості робітничих професій, які можна опанувати, сягає сотні. За направленням служби зайнятості Вінниччини впродовж січня-серпня цього року пройшли підготовку, перепідготовку та підвищили свою кваліфікацію 1563 безробітних.

 

          Найбільший попит у навчанні та перепідготовці виник серед адміністраторів, барменів, швачок, кухарів, перукарів, майстрів манікюру, майстрів ресторанного обслуговування, електрогазозварників, продавців, кондитерів, трактористів. Також підвищили свою кваліфікацію офісні службовці, психологи та бухгалтери.

 

          90% з тих, хто пройшов навчання, перепідготовку чи підвищив кваліфікацію, були успішно працевлаштовані.

 

          Також виявили бажання опанувати новий фах сімнадцятеро внутрішньо переміщених осіб. Декілька з них пройшли стажування у роботодавців та працевлаштувалися.

 

          Якщо ви бажаєте набути нового робітничого фаху, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням https://cutt.ly/XR3V2MK

 

          Або скористайтеся Телеграм-підтримкою Вінницького ОЦЗ https://t.me/DCZ_Vinnytsa