21.06.2016 | 15:42

Психологічна реабілітація військовослужбовців та учасників АТО, підтримання їхнього морального духу, відновлення прагнення реалізувати себе в суспільстві, подолання соціальних проблем та забезпечення їх роботою – завдання для усіх небайдужих.

17 червня 2016 року в Бершадському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО, до якого долучились представники районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відділу освіти райдержадміністрації, Бершадського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. В заході взяли участь 20 осіб.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Свиридовська повідомила учасників засідання про те, що з метою сприяння у працевлаштуванні та соціальної інтеграції учасників антитерористичної операції, центром зайнятості забезпечується надання повного комплексу соціальних послуг з працевлаштування, професійного навчання та надання профорієнтаційних послуг.

Працівник районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Антоніна Янчук запропонувала присутнім звернутись до центру з метою формування соціального паспорту, поінформувала військовослужбовців та учасників АТО про пільги та соціальні гарантії для учасників бойових дій, можливість вирішення земельних та житлових питань, санаторно-курортного лікування, надання матеріальної допомоги тощо.

Представник відділу освіти райдержадміністрації Алла Олійник поінформувала про можливість безкоштовного оздоровлення дітей учасників АТО у літніх таборах відпочинку, а медичний працівник центру ПМСД Людмила Семчук – про організацію супроводу під час обстеження та диспансеризації.

Військовослужбовці та учасники АТО отримали відповіді на актуальні та проблемні питання, а на завершення заходу усім були надані добірки інформаційних матеріалів про можливість проходження психологічної реабілітації, майнову допомогу та професійну адаптацію.