14.01.2022 | 15:03

ПРАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» є одним з провідних підприємств України по виробництву залізобетонних конструкцій для дорожнього, енергетичного, промислового і цивільного будівництва. У загальному об’ємі виробництва ПрАТ «Гніванський завод СЗБ» 85,2% продукції припадає на потреби залізничної галузі. На даний час підприємство приймає участь у програмі «Велике будівництво», для реалізації якої збільшує потужності та відповідно потребує більшої кількості працівників.

Для підбору персоналу представники заводу звернулися до Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, де фахівці філії організували міні–ярмарок вакансій для 20 безробітних осіб.

Начальник відділу кадрів підприємства Тетяна Мотрунич повідомила, що для забезпечення безперебійної роботи підприємства терміново потрібні понад 40 працівників. Шукають арматурників, що спеціалізуються на виробництві залізобетонних і бетонних виробів та конструкцій, електриків дільниці, формувальників залізобетонних виробів та конструкцій тощо.

Безробітні, які зацікавилися вакансіями, були запрошені безпосередньо до роботодавця на співбесіду.

Якщо ви шукаєте роботу, має відповідну кваліфікацію та бажання працювати на виробництві залізобетонних виробів, звертайтеся до Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Тут ви зможете отримати інформацію про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, пільги, медичне страхування та оздоровлення.