22.07.2016 | 09:59

Протягом першого півріччя 2016 року Немирівський районний центр зайнятості провів 4 інформаційно-консультаційний семінари з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України, участь в яких взяли 52 безробітних. До проведення семінарів долучалась представник Немирівського районного військового комісаріату Наталії Фабіян.

Фахівці Немирівського районного центру зайнятості на семінарах з орієнтації на службу в Збройних Силах України звертають увагу присутніх на те, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати достойну заробітну плату та інші соціальні гарантії.

Під час проведення семінарів представник райвійськкомату Наталія Фабіян інформує учасників семінару щодо відбору громадян на військову службу за контрактом, про матеріальне і пенсійне забезпечення, соціальний захист та пільги для військовослужбовців, передбачені чинним законодавством, зокрема безкоштовне харчування, медичне страхування, санаторно-курортне обслуговування, преференції у разі вступу на навчання до профільних ВУЗів, можливість кар’єрного росту тощо.

Так, за 1 півріччя 2016 року 9 безробітних Немирівського району, з яких 6 чоловік є учасниками АТО, погодились на проходження військової служби за контрактом.

Сьогодні особлива увага громадян Вінниччини зосереджена на комплектуванні 9-го окремого мотопіхотного батальйону (колишнього Вінницького (9-го батальйону територіальної оборони), які з гідністю виконують бойові завдання на сході України. До лав батальйону запрошуються справжні патріоти Поділля, зокрема ветерани АТО.

Детальну інформацію про укладання контракту для проходження військової служби у Збройних Силах України можна отримати у військових комісаріатах, в центрах зайнятості за місцем свого перебування.