22.07.2016 | 15:38

Вчора, 21 липня в Тростянецькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участю голови спілки учасників АТО Олександра Яковишина, представників військкомату майора Віктора Демчука та Ірини Орлови, представників Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Альони Наконечної та Тетяни Павлюченко.

В заході взяли участь 17 безробітних – демобілізованих учасників АТО.

Захід розпочала провідний фахівець з питань зайнятості Марія Тищенко, яка в своєму виступі проінформувала про соціальні послуги, які надає служба зайнятості. Також, служба зайнятості уклала Меморандум про співпрацю з Гайсинським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги.

Голова спілки учасників АТО Тростянецького району розповів про роботу громадської організації, наводив приклади її дієвості, відповів на питання, що виникали у присутніх.

Учасники семінару мали можливість отримати детальну інформацію про умови та переваги контрактної служби щодо соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей, особливостей укладення контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу. Адже співпраця центру зайнятості з військоматом є справді результативною. На військову службу за контрактом від початку року погодилось 5 чоловік.

Представники Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги презентували послуги організації, питання, які потребували поглибленого вивчення та роз’яснення було занотовано і відповідь на них буде надана в письмовому вигляді.

На завершення заходу представник служби зайнятості провела анкетування з учасниками зустрічі з метою підвищення якості надання послуг.