07.04.2021 | 14:17

Фахівці служби зайнятості щоденно, під час відвідувань підприємств, телефонних чи он-лайн діалогів, надають консультації роботодавцям, оперативно допомагають у підборі кваліфікованого персоналу, а також сприяють усім шукачам роботи у підборі бажаної роботи.

До Вінницького міського центру зайнятості у І кварталі 2021 року звернулись майже одна тисяча роботодавців за сприянням в підборі працівників. Одне з таких підприємств - ТОВ «ВІНТЕК БУД», яке будує житлові і нежитлові будівлі та, завдяки тісній співпраці із службою зайнятості у 2020 році поповнило штат кваліфікованим робочим персоналом, а також скористалося правом на отримання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних осіб на новостворені робочі місця.

«Більше двадцяти безробітних вінничан, за сприяння служби зайнятості, минулого року влаштувалися на роботу на ТОВ "ВІНТЕК БУД", серед них монтажники з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, інженер-будівельник, майстер будівельних та монтажних робіт, електрогазозварники, стропальники», - розповідає особистий консультант роботодавця, Надія Гесик, фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Вінницького міського центру зайнятості.

Днями ТОВ «ВІНТЕК БУД» звернувся до Вінницького міського центру зайнятості за сприянням в оперативному укомплектуванні вакансії на посаду бухгалтера.

Фахівці Вінницького міського центрі зайнятості організували 06 квітня 2021 року міні - ярмарок вакансій, на який запросили безробітних громадян - потенційних претендентів на вакансію. В результаті заходу представники підприємства провели попередню співбесіду з трьома кандидатами.