27.11.2020 | 14:57

Ведення бізнесу – це постійне управління ризиками та прийняття рішень, які не завжди даються легко. Сімейний бізнес має свої переваги: сімейні цінності, традиції, розуміння, передбачуваність, підтримку.

Одним з гарних прикладів започаткування підприємницької діяльності, є сімейний бізнес подружжя Галини та Віталія Стародуб, які проживають у Липовецькому районі на Вінниччині.

В минулому, втративши роботу, Галина звернулась по допомогу в Липовецький районний центр зайнятості. За відсутністю підходящої роботи, вирішила спробувати себе у ролі підприємця. Був у тому сенс, бо на той час її чоловік Віталій вже був успішним підприємцем не один рік, який разом з братом займався спільним ділом.

Тому, не втрачаючи надії, Галина також вирішила спробувати себе в зовсім новій ролі. Діяльність, яку обрала, завжди була їй до душі – вирощування та продаж квітів. Так, в 2012 році, Галина Стародуб за допомогою Липовецького РЦЗ отримала одноразову допомогу по безробіттю та відкрила власну справу.

Сьогодні Віталій та Галина – це приклад успішної сім'ї підприємців. Віталій виготовляє неймовірно красиві речі з металу, а Галина вирощує квіти, красиві та неймовірно привабливі.

Не зважаючи на такий складний час сьогодення, подружжя продовжує працювати. Більше того, вони поступово збільшують об’єми та розширюють свій асортимент. Від результату їхньої справи затамовує подих.

- Наша сім’я – це тандем однодумців з духовним зв’язком та спільними цінностями. Кожен з нас готовий прийняти виклик, адже ми об’єднані довгостроковими цілями, наполегливі та рішучі. А це і є виграшною комбінацією! Головне, не зупинятися на досягнутому та не втрачати надії, - розповідають Стародуби.

Пані Галина розповіла, що завдяки підтримці спеціалістів служби зайнятості, відважилась на крок у підприємництво, і ні дня не пошкодувала про це. Її захоплення переросло в роботу, яка приносить дохід, а це головне.

- Треба налаштуватися на те, що потрібно багато працювати, часом вчитися, але при тому спробувати перевести цю працю в площину творчості, отримувати від різних процесів задоволення. Не варто ставитися до роботи лише як до виконання завдань, а розцінювати її як захоплюючий процес створення чогось нового та цікавого, - ділиться секретами успіху пані Галина.