27.11.2020 | 10:21

Як і в усіх великих і малих справах, тут потрібна єдність багатьох чинників, головні з яких професійні знання всіх тонкощів перукарської справи, любов і вірність своєму покликанню. Конкуренція на сучасному ринку праці вимагає від перукаря не лише глибоких теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, а й швидкої модернізації, креативності, постійного оновлення власного досвіду у виробничій сфері.

Цікаві срижки, укладки, зачіски, різні техніки фарбування, техніки завивок і багато іншого – ось чим володіє сучасний перукар.

Тож хочемо поділитись з вами фідбеком від колишньої безробітної, внутрішньо переміщеної особи Любові Бондарь.

Так, декілька років тому, в силу життєвих обставин, Любов переїхала з Луганська в смт.Теплик Вінницької області.

Після скорочення з основної роботи у 2017 році Любов звернулась у пошуках роботи до Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Відвідавши семінар з орієнтації на організацію підприємницької діяльності вирішила відкрити власну справу з надання перукарських послуг. Підготувала бізнес-план та успішно захистила на комісії.

У тому ж 2017 році зареєструвалася як фізична особа – підприємець та отримала одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.

«Перукарська справа для мене спочатку була хобі, яке завдяки практиці та вдосконаленню навичок на рідних, із захоплення переросло в роботу. На початку не все виходило, як хотілось. Тому постійна робота над створенням стрижок, зачісок, одним словом «набивання руки», стали дуже важливі в моїй справі», - каже Л. Бондарь.

Сьогодні пані Любов працює у салоні краси у своєму рідному Теплику, де надає якісні перукарські послуги. Вона завжди прислухається до клієнта, враховує його інтереси, сама придумує і пропонує дизайн. Жінка впевнена, що захоплення може перерости в справу життя, та вдячна службі зайнятості за це.