16.09.2020 | 15:55

16 вересня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Тростянецької районної філії Наталії Бенедик з директором компанії ТОВ «ДАКСА БУНГЕ УКРАЇНА» Андрієм Запісоцьким.

Це одне з передових технологічних виробництв в Європі по переробці кукурудзи в крупи та борошно. Акціонерами цього підприємства являються провідна європейська компанія по переробці кукурудзи та рису «Dacsa Group» (Валенсія, Іспанія) та провідний експортер, виробник сільськогосподарської продукції у світі компанія «Bunge».

В селі Демківка Тростянецького району завершується будівництво заводу ТОВ «ДАКСА БУНГЕ УКРАЇНА» з переробки кукурудзи потужністю 100 тис. тон на рік. Завод претендує стати одним із найсучасніших виробництв з переробки кукурудзи. Власники сподіваються, що завод сприятиме формуванню конкуренції на ринку, стимулюватиме фермерів до вирощування якісних сортів кукурудзи та дасть робочі місця жителям району.

Серед презентованих послуг, що надає служба зайнятості, ТОВ «ДАКСА БУНГЕ УКРАЇНА» успішно використовує стажування безробітних на виробництві. Так, на сьогодні, з 20 працівників підприємства - 6 є колишніми безробітними, які пройшли стажування безпосередньо у роботодавця.

Також, фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Валентиною Хрипливою, були надані консультації щодо застосування Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та окремих положень Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Сподіваємось, що домовленості про подальшу співпрацю сприятимуть успішному розвитку підприємства та створенню нових робочих місць.

.