16.09.2020 | 14:17

15 вересня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Іллінецької районної філії Вінницького ОЦЗ Сергія Семенюка з директором ТОВ «Іллінецький цукровий завод» Юлією Десюк.

Зустріч зумовлена початком сезону цукроваріння та запуском заводу, а відтак - продовженням подальшої співпраці районної філії із одним із ринкоутворюючих підприємств району.

За минулий рік підприємство подало до служби зайнятості 246 вакансій, 234 з них були укомплектовані, 28 осіб пройшли стажування безпосередньо на робочих місцях підприємства, ще 8 осіб взяли участь у тимчасових роботах на підприємстві.

«Ми розуміємо, що 2020 рік є доволі непростим як в плані погодних умов, так і в плані поширення пандемії коронавірусу, однак сезон переробки цукросировини має розпочатися вчасно. І в цьому нам дуже допомагають фахівці служби зайнятості, які допомагають укомплектувати штат», - зауважила Юлія Десюк.

Так, станом на 15 вересня 2020 року до районної філії були подані 125 вакансій цукрового заводу, 124 з яких вже укомплектовані. Цьогоріч 12 осіб, направлених службою зайнятості, пройшли на заводі стажування на робочому місці. Це слюсарі, муляри, електрозварники, машиністи, штукатури, маляри та інші.

Наприкінці зустрічі Юлія Станіславівна повідомила, що незабаром буде заявлено ще 119 вакансій. Співпраця продовжується!