30.06.2020 | 11:21

Навіть в умовах карантину головною метою державної служби зайнятості залишається працевлаштування громадян. Важливо, щоб шукач роботи отримав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які сумлінно виконують свою роботу.

Томашпільська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно продовжує співпрацю з роботодавцями у підборі працівників.

Одним із прикладів є успішна співпраця Томашпільської районної філії  Вінницького ОЦЗ з підприємством ТОВ НВП «Аргон». Товариство має мережу магазинів «Грош» по Вінницькій області. Отож, супермаркет «Грош» відкрили у смт. Вапнярка Томашпільського району.

Зазначимо, що співпраця з «Аргоном» є багаторічною. Тому кожний раз перед відкриттям нової торгівельної точки мережі магазинів «Грош», кадрова служба звертається до місцевого центру зайнятості для підбору персоналу в магазин.

Як тільки надійшла інформація про відкриття магазину, фахівці Томашпільської районної філії активно розпочали роботу. Перш за все, ознайомили кадровиків із професійно-кваліфікаційним складом безробітних.

В свою чергу, кар’єрні радники Томашпільської районної філії Вінницького ОЦЗ поінформували зареєстрованих безробітних про актуальні вакансії в ТОВ «Аргон», розповіли про умови праці та режим роботи, про вимоги роботодавця до претендентів на працевлаштування. З безробітними також провели он-лайн консультації, надали допомогу у складанні резюме.

Бажаючі працевлаштуватись надіслали свої резюме на електронну адресу роботодавця.

В результаті проведеної роботи, фахівцями філії було підібрано кваліфікований персонал в кількості 6 осіб із числа безробітних, що перебували на обліку в Томашпільській районній філії Вінницького ОЦЗ.

Наразі колишні безробітні, завдяки легальному працевлаштуванню, отримують заробітну плату та мають усі соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю, а роботодавець задоволений вдало підібраним працівникам.