22.05.2020 | 09:27

Днями фахівець сектору рекрутингу Вінницького міського центру зайнятості Ірина Гульченко в дистанційному режимі інформувала дев’ятьох безробітних вінничан з найбільшими можливостями служби зайнятості та станом ринку праці міста.

Он-лайн діалог відбувся традиційно на платформі «Zoom» - безробітні запитували про найбільш затребувані та термінові вакансії, вимоги роботодавців до претендентів на роботу. До уваги шукачів роботи пропонували вакансії менеджера (управителя) із збуту, підсобного робітника на будівництво. Кожен слухач індивідуально цікавився тими пропозиціями роботи, які відповідають його професійному досвіду та бажаному рівню заробітної плати.

По завершенні дистанційного спілкування, зацікавленні в оперативному працевлаштуванні, вінничани дякували за надану корисну інформацію та найближчу перспективу проходження співбесіди з роботодавцем.

Якщо Ви також бажаєте оперативно працевлаштуватися – запрошуємо до участі в дистанційних міні-ярмарках, співбесідах та презентаціях роботодавців!