12.09.2019 | 16:32

 «Вдалий вибір професії – це вибір своєї долі!» — під таким гаслом фахівці Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості 11 вересня провели профорієнтаційний урок для учнів 9-их класів Ладижинського навчально-виховного комбінату №1.

Школярів гостинно зустріла директор філії Марія Колотило, яка ознайомила їх з послугами служби зайнятості, звернула увагу присутніх на те, що у зв’язку з відродженням виробництва у місті, постійно зростає попит на робітничі професії. Підвищується заробітна плата робітників, модернізується обладнання. В найближчому майбутньому на ринку праці будуть актуальними професії: ІТ- фахівець, еколог, оцінювач інтелектуальної власності, менеджер, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, сіті-фермер, та інші.

Фахівець з профорієнтації Оксана Попель розпочала урок з обговорення поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому. Про майбутній вплив на реалізацію професійних намірів молодих людей, обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється. А також зазначила, що служба зайнятості постійно вдосконалює комплекс соціальних послуг з профорієнтації учнівської молоді із використанням сучасних технологій та запросила усіх бажаючих скористатись індивідуальною  консультацією з використанням поглибленого профорієнтаційного тестування.

Учні погодились, що вибір професії справа не одного дня, зацікавились можливістю пройти тестування на веб-базованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», отримали коди для самостійної роботи на профорієнтаційній платформі служби зайнятості.

На завершення представники центру зайнятості побажали учням гарного й продуктивного навчального року і розумного вибору майбутньої професії.