12.09.2019 | 11:13

Молоде новостворене підприємство ТОВ «Агромаш - Калина» є виробником сільськогосподарської ґрунтообробної техніки, ціль якого створювати, виготовляти та реалізовувати продукцію високої якості, яка розробляється згідно вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.

Вся техніка виготовлена із якісних матеріалів на сучасному обладнанні. Це дає можливість отримати якісну продукцію за доступною ціною.

Наші нові розробки в області боронування і обробітку ґрунту — це нове направлення в розвитку екологічних методів підвищення родючості ґрунтів. Таким чином підприємство вносить свій вклад в рентабельність і екологічність виробництва. Для сільгоспвиробників підприємство пропонує техніку власного виробництва для обробітку грунту, яка рекомендується для всіх зон України.

 Нашому підприємству 4 роки. З кожним роком кількість наших працівників зростає та збільшується кількість робочих місць. Але й надалі наше підприємство удосконалюється та розбудовується. Проводиться реконструкція старих будівель та приміщень для відкриття нового цеху, щоб встановити нове обладнання для механізації та автоматизації окремих ручних операцій по обробці металевих конструкцій при підготовці до фарбування та створення додаткових робочих місць.

Наше підприємство активно співпрацює з Калинівською районною філією, бере участь в  системних заходах з безробітними громадянами залучаючи їх до участі в «Днях відкритих дверей», «Днях кар’єри», «Ярмарках вакансій», семінарах тематичної спрямованості та «Презентаціях роботодавця». Завдяки проведеній роботі  в 2018 році на підприємство працевлаштовано 36 безробітних громадян, а за 8 місяців 2019 року - 27 громадян.

На сьогодні  серед актуальних вакансій  ТОВ   «Агромаш-Калина», є слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, свердлувальник, слюсар із складання металевих конструкцій,  фарбувальник приладів і деталей, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

Спільно з районною філією проводяться екскурсії для учнів шкіл району з  метою їх ознайомлення з виробництвом та перспективу їх подальшого працевлаштування на нашому підприємстві.

Ми вдячні за співпрацю, фахівцям Калинівської районної філії та сподіваємось на подальшу взаємну роботу.

 

Подяка ТОВ  «Агромаш-Калина» за співпрацю з Калинівською  районною філією більше за посиланням: https://agrokalina.com/novyny/118-pratsezdatnist