11.09.2019 | 10:41

10 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості Марії Колотило та директора ТОВ «Дитячий санаторій «Подільський Артек» Петра Мазура з питань укомплектування робочих місць, організації тимчасових робіт у осінньо-зимовий період.

Роботодавець звернувся до центру зайнятості з метою організації підбору працівників за професіями «кухар», «кухонний робітник», «прибиральник службових приміщень». Також Петро Мазур повідомив про потребу у тимчасових працівниках для проведення підготовчих робіт у осінньо-зимовий період.

«Маємо позитивний досвід нашого співпраці. Давно пересвідчились що фахівці служби зайнятості розуміють наші проблеми та потреби безробітних і приймають саме ті рішення – які будуть взаємовигідні для всіх», - сказав П. Мазур.

Директор Ладижинської філії запропонувала стажування безпосередньо на робочих місцях для успішної адаптації кадрів на підприємстві. Наостанок М. Колотило поінформувала, що взаємодію з роботодавцями значно спрощено завдяки інформаційним технологіям та комунікації за допомогою електронних сервісів. За допомогою «Електронного кабінету роботодавця» є можливість подавати звітність за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» з подальшим завантаженням в базу даних.

В ході зустрічі було досягнуто певних домовленостей. Директор ТОВ «Дитячий санаторій «Подільський Артек» висловив вдячність колективу Ладижинської міської філії за багаторічну співпрацю.