14.08.2019 | 16:20

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Задля пошуку та працевлаштування кандидатів на вакантні місця з відповідними умовами праці у Барській районній  філії Вінницького обласного центру зайнятості   14 серпня 2019 року провели міні-ярмарку вакансій для ПРАТ "Барський машзавод".

Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення шукачів роботи, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, індивідуального навчання, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі.  

Представник роботодавця Тетяна Латковська детально розповіла про вільні робочі місця. Ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

"ПРАТ "Барський машзавод" - одне з провідних підприємств продовольчого машинобудування, що випускає технологічне обладнання для консервної, лікеро-горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, масложирової та кондитерської промисловості. Конструктори й інженери нашого підприємства є провідними фахівцями у своїй галузі і постійно радують ринок технологічними нововведеннями. На заводі проводиться постійна робота по підвищенню якості виробів», - зазначила  Т.Латковська.

Враховуючи вимоги роботодавця та кваліфікаційний рівень претендентів з числа присутніх, одна особа виявила бажання ознайомитись особливостями діяльності підприємства та можливостями набути професію безпосередньо на виробництві.