14.08.2019 | 11:27

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця.

13 серпня 2019 року відбулись презентації роботодавців – приватних підприємців Мельник О.О. та Павловської О.А. у приміщеннях магазинів «Люкс» та «SIBASTIANO».

Захід відвідали 13 безробітних, що перебувають на обліку у Погребищенській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Відкрив захід директор Погребищенської районної філії Олександр Віцінський, який зазначив, що на сьогоднішній день служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг, а презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства.

Про стимулювання роботодавця до створення нових робочих місць шляхом компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поінформувала Тетяна Коріненко - начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Під час заходу роботодавці Олександра Павловська та Оксана Мельник доповіли присутнім про діяльність підприємств та презентували наявні вакансії.

Безробітних ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою особисто поспілкувалися з роботодавцем та отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.