07 грудня 2016 року у Вінницькому навчально-виховному комплексі: спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів - дошкільному навчальному закладі Вінницької обласної Ради (сучасний комплекс для глухих дітей та дітей з тяжкими порушеннями мовлення), в рамках проведення Всеукраїнської декади з нагоди Міжнародного дня інвалідів фахівці Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці за участю викладачів Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» провели профорієнтаційний захід на тему:«Самотужки створюємо святковий настрій".
Метою зустрічі було познайомити школярів з роботою служби зайнятості, можливостями щодо допомоги учням у професійному самовизначенні; зорієнтувати дітей у величезному розмаїтті цікавих професій, в тому числі шляхом проведення майстер-класів.
Розпочала зустріч заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці Ольга Бубновська, яка розповіла про послуги служби зайнятості, які можуть отримати клієнти; про допомогу, яку готові надати фахівці центру зайнятості, зокрема у виборі професії шляхом проходження професійно – діагностичного тестування.
У процесі спілкування діти дізналися про світ сучасних професій та в яких навчальних закладах їх можна здобути; школярі, в свою чергу, поділилися своїми знаннями, адже у школі вони проходять виробниче навчання і освоюють ази професій слюсаря з ремонту автомобілів, швачки, кухаря-кондитера.
Фахівці Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Людмила Патраманська та Ольга Григорук презентували свій навчальний заклад, а для того, щоб зустріч була цікавою та запам’яталася, вони провели майстер-класи для дітей з виготовлення новорічної ялинки та імбирно-різдвяного печива.
«Школярі мали можливість самостійно зробити розпис на печиві, гарно його упакувати та привітати рідних зі святами. Інші створювали з цукерок новорічні ялинки, якими після свят можна буде поласувати. Усім присутнім дуже хотілося створити чарівні, казкові солодкі символи новорічних свят і можна стверджувати, що разом нам це вдалося. Адже святковий настрій залежить від нас самих, як і багато чого іншого у нашому житті», - зауважила О.Бубновська.