26.02.2025 | 14:17

В.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Геннадій Бамбура провів робочу зустріч із керівником Вінницького обласного відділу Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Сергієм Полонським. Головною темою обговорення стали можливості співпраці у сфері працевлаштування осіб з інвалідністю.

«Забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю – один із ключових напрямів соціальної реабілітації. Бізнес, який створює робочі місця для таких людей, робить внесок у формування суспільства без бар'єрів, де кожен має рівні можливості для реалізації», – зазначив Сергій Полонський.

Геннадій Бамбура наголосив, що працевлаштування осіб з інвалідністю не лише сприяє виконанню підприємствами нормативу щодо їхнього працевлаштування, а й відкриває можливості для отримання компенсаційної підтримки від служби зайнятості та фінансової допомоги на облаштування робочих місць.

За результатами зустрічі сторони домовилися про спільну організацію заходів для роботодавців Вінниччини, спрямованих на створення нових робочих місць та розширення можливостей працевлаштування осіб з інвалідністю.