29.09.2023 | 10:19

 

Урядовий проєкт «єРобота», який передбачає надання грантів для започаткування та розвиток бізнесу, набув неабиякої популярності на Вінниччині. З початку року прийнято 278 позитивних рішень про надання мікрогрантів, що в цілому передбачає створення в регіоні 530 нових робочих місць. Адже гранти – це можливість реалізувати свої мрії, для яких часто не вистачає грошей.

Такою можливістю скористалася Маріна Чумаченко, жителька села Гнатків на Томашпіллі. Вона вирішила відкрити власний цех із пошиву м’яких іграшок у рідному селі.

Спочатку був пошук приміщення, визначення кількості виробничих потужностей. Далі звернулася за консультацією до працівників Томашпільського управління Тульчинської філії Вінницького ОЦЗ щодо умов порядку і отримання коштів гранту, написала бізнес-план та подала заявку через портал «Дія».

Невдовзі Маріна отримала позитивне рішення і почала діяти: придбала усе необхідне обладнання і матеріали, створила 6 робочих місць, запустила виробництво, отримала замовлення від постачальників.

Сьогодні колектив ТОВ «МеріТойс» працює на повну - відшиває подушки «Гусь-обіймусь», який є популярним іграшковим брендом у світі. У планах виробництво фіолетового зайчика та м’якенької плюшевої свинки «Капібара».

«Поки що ми працюємо на вітчизняному ринку, але плани наші амбітні – вихід на світові товарні платформи», - розповідає Маріна.

 

Більше про грантову програму «Власна справа» можна дізнатися тут.

 

Також нагадуємо, що триває прийом заявок з надання грантів для ветеранів та другого з подружжя, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j

 

Якщо є запитання, пишіть у Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa