28.09.2023 | 10:41

#Робота_для_ВПО

В області триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються переміщеними особами, сприяти їх ефективній інтеграції у суспільне життя громад, а також стимулювати до пошуку роботи.

Кампанію організовано Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за участі Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій, громадських та міжнародних організацій, роботодавців та ЗМІ.

Ладижинське управління Гайсинської філії Вінницького ОЦЗ в рамках кампанії проводить заходи з інформування ВПО щодо вільних робочих місць; реалізації активних програм зайнятості населення; можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва тощо.

До проведення таких заходів активно долучаються представники міжнародної гуманітарної організації InterSOS та ГО «Разом до успішного бізнесу».

«Ми активізували роботу з переселенцями та забезпечуємо проведення заходів, спрямованих на їх працевлаштування та відкриття власної справи. Наша мета – спільно з міжнародними організаціями створити додаткові програми по професійному навчанню та перенавчанню ВПО, стимулювати переселенців до активного пошуку роботи, закликати роботодавців надавати частину робочих місць для ВПО», - розповіла директорка Ладижинського управління Марія Колотило.

 

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості (063) 814-53-38, (050) 195-09-24, (067) 151-33-20 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa