19.09.2023 | 10:23

У травні 2023 року до Липовецького відділу Вінницької філії обласного центру зайнятості звернулося керівництво обласної державної виконавчої служби, адже у них з’явилося кілька вакансій.

На той час на обліку у пошуку роботи перебували місцеві жителька Алла Козаченко та Ксенія Лещук із Харкова, яка змушена була тимчасово переселитись до Липовеччини.

До речі, пані Ксенія на новому місці продовжила навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та здобула ступінь бакалавра.

Обидві жінки мають юридичну освіту і з радістю погодились на пропозицію роботи. Після співбесіди з кадровою службою з червня цього року обіймають посади державних виконавців в Липовецькому відділі державної виконавчої служби.

Нові працівниці одразу знайшли спільну мову з колективом, адже жінки виявились старанними та відповідальними, сумлінно ставляться до виконання обов’язків державних службовців.

Фахівці служби зайнятості пишаються, що змогли підібрати безробітним роботу з гідною оплатою праці. Бажаємо успіхів та кар’єрного зростання! 

➡️Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтесь до структурних підрозділів Вінницького обласного центру зайнятості.

Контакти ТУТ

➡️У разі виникнення питань звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості (063) 814-53-38, (067) 151-33-20 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa