оп

25-26 січня 2018 року з робочим візитом представники Державної служби зайнятості (Центрального апарату) на чолі із заступником голови ДСЗ (ЦА) Юлією Жовтяк побували у Вінницькій обласній службі зайнятості.

Під час зустрічі із директорами базових центрів зайнятості та начальниками відділів обласного центру зайнятості Юлія Сергіївна звернула увагу на результати роботи державної служби зайнятості у 2017 році та приділила увагу реформуванню служби зайнятості.

«Реформування служби зайнятості спрямоване на її модернізацію та розвиток як сервісної установи сучасного формату з клієнтоорієнтованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб. Удосконалення організаційної структури служби зайнятості це один із елементів реорганізації. Очікуваний результат - базові центри зайнятості мають перетворитися з адміністративних установ у сучасні сервісні центри», - зазначила Ю.Жовтяк.

Керівництво Державної служби зайнятості (Центрального апарату) також відвідали Літинську районну філію Вінницького обласного центру зайнятості, Калинівський районний та Козятинський міськрайонний центри зайнятості.

Анонс/Подія: 
Подія