19 вересня 2019 року Вінницький обласний центр зайнятості зібрав  на профорієнтаційну акцію «Територія вибору» понад 1700 учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. На меті фахівців обласної служби зайнятості було сприяти професійному самовизначенню молоді та формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці.

«Захід, який ми організували у партнерстві з Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів, Департаментом освіти Вінницької міської ради, Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, сподіваємось допоможе молодим людям обрати професію до душі. Ми хочемо зосередити їхню увагу на актуальності тих професій, які найбільше затребувані на ринку праці», - зазначила Галина Скоковська, директор Вінницького обласного центру зайнятості.

Захід відбувався динамічно та жваво. Аби охопити всіх школярів, які завітали на захід, одночасно працювали різноманітні локації.

На інтерактивній  локації «Атлас професій» проходив квест із станціям «Незвичні професії світу», «Професії майбутнього», «Професії майбутнього, які можна освоїти вже сьогодні», Професіографічне шоу «Хто зверху?».

Локація «Право на успіх» приваблювала флешмобом «Хочу #Можу #Треба»…

Тут же працював постійно діючий консультаційний пункт служби зайнятості, де молодь отримувала профконсультаційні послуги та допомогу у виборі майбутньої професії засобами сучасних діагностичних методик.

На локації «Profiленд» відбувалась презентація експозицій професійно-технічних навчальних закладів та майстер-класи відповідно до їх профілю:  технологія виготовлення ювелірних прикрас, виконання декоративно-оздоблювальних робіт, різьблення по дереву, моделювання сучасних зачісок та багато інших цікавинок.

Гучно працювала локація «Profі-шоу», де відбувалась демонстрація моделей одягу, зачісок, бармен-шоу. Тут рекламували затребувані на ринку праці професії. Лунали музичні та гумористичні виступи від студентів навчальних закладів.

Гамірно було на «Території подарунків», де активні учасники обмінювали зароблені фішки на призи.

Анонс/Подія: 
Подія