«ПрофіСтарт: обери своє майбутнє»

22 лютого 2018 року у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича «Плеяда» відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє».

Організатором заходу виступила Вінницька обласна служба зайнятості у партнерстві з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.

Своє професійне майбутнє обирали 350 учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці та Вінницького району та 90 учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів

У підприємці за сприяння служби зайнятості

Бути приватним підприємцем справа не з легких. Але коли живеш в сільській місцевості, де є проблема з роботою за фахом, доводиться обирати інший шлях, який дозволить годувати родину – це підприємництво.

Олександр Лига, технік-будівельник за освітою, вже давно планував організувати власну справу. В період трудової діяльності тримав невелику пасіку для потреб своєї сім’ї. Коли втратив роботу, не розгубився, вирішив, що буде працювати «сам на себе» - стане підприємцем.

Працюємо на благо розвитку рідного краю

25 вересня 2018 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська з робочим візитом побувала у Бершадському районі. Вона зустрілась з колективом Бершадської районної філії Віницького обласного центру зайнятості та окреслила нагальні завдання служби зайнятості як сервісної установи.

Хвала рукам що пахнуть хлібом!

12 вересня 2018 року Вінницький обласний центр зайнятості провів прес-тур на новостворене підприємство у Чечельницькому районі.

ТОВ «Villa Milk», яке розташоване в с.Каташин та проходить завершальні етапи будівництва, спеціалізуватиметься на  виробництві еко-продукції з молочної сировини.

У Вінницькій обласній службі зайнятості подія – створений Вінницький міський центр зайнятості

Відповідно до наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 29.05.2018 року № 56 «Про створення Вінницького міського центру зайнятості» у Вінницькій обласній службі зайнятості 03 вересня 2018 року створений Вінницький міський центр зайнятості.

 Вінницький міський центр зайнятості є правонаступником майна, прав та обов’язків Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці та  Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці.

Директором Вінницького міського центру зайнятості призначена Олена Миколаївна Лутохіна.

З початку року понад 200 безробітних працевлаштовані на Філію «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика»

16 серпня 2018 року Вінницький обласний центр зайнятості  провів прес-тур на Філію «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» - ПАТ «Миронівський хлібопродукт», що налічує 20-річну історію виробничих потужностей.

Головна мета заходу – популяризація робітничих професій та  ознайомлення присутніх з актуальними вакансіями підприємства та особливостями роботи.

Моніторинговий візит до Іллінецького РЦЗ

16 травня моніторингова група Вінницького обласного центру зайнятості, на чолі з директором Галиною Скоковською, побувала в Іллінецькому районному центрі зайнятості.

Галина Скоковська зустрілась з головою Іллінецької райдержадміністрації Андрієм Лисаком та заступником голови громадської організації Іллінецької районної спілки учасників АТО.

Фахівцям з профорієнтації презентували сучасні інструменти професійної орієнтації учнівської молоді

10 травня  2018 року у Вінницькому обласному центрі зайнятості відбувся семінар із фахівцями базових центрів зайнятості та районних філій обласного центру зайнятості з питань профорієнтації.

Відкрила захід директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська, яка розповіла про особливості діяльності обласної служби зайнятості в сучасних умовах, зокрема, про пріоритетні завдання у сфері професійної орієнтації населення.